Ocena 8.27
Subskrybuj
Obserwowane przez 291 osób

Boku no Hero Academia

Boku no Hero Academia online pl, Boku no Hero Academia z polskimi napisami, anime Boku no Hero Academia na desu-online.pl
My Hero Academia
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Anime Boku no Hero Academia do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Boku no Hero Academia

Wśród ludzkości rozwinęły się supermoce zwane „Dziwactwami”, które posiada aż 80% populacji świata. Za ich przyczyną pojawiło się wielu nowych czarnych charakterów oraz przeciwstawiających się im superbohaterów. Jak można się domyślić, zapotrzebowanie na nich jest dość spore w tych zwariowanych czasach, co poskutkowało stworzeniem prestiżowej szkoły zwanej Akademią Bohaterów, zajmującej się trenowaniem aspirujących herosów.
Zostanie bohaterem jest także marzeniem gimnazjalisty Izuku Midoriyi, jednak na jego nieszczęście, chłopak należy do tych 20% populacji nie posiadających żadnych supermocy. Nie ma on jednak zamiaru się poddawać i mimo wszystko pragnie przystąpić do egzaminu wstępnego Akademii Bohaterów. Przez serię nieoczekiwanych zdarzeń, wpada w oko największego herosa na świecie, All Migha (Wszechmocnego), który zgadza się go trenować!

Komentarze

 1. Ktosok pisze:

  Jestem tu kolejny raz gdyż ponieważ nie ogarniam co się dzieje w 5 sezonie i muszę to sobie niszczę raz poukladac
  Anime to cudo i na zawsze będzie i jest w moim serduchu
  Tylko szkoda że trochę zwalili kreskę w 5 sezonie ale ogólnie i anime i manga mym żyćkiem i fabula Mega

 2. Bakubroooo pisze:

  Najlepsze anime everrrrrr. Muszę przezczytać mangę. Zakochałam się, mega polecam <3

 3. julianette_x0 pisze:

  Naprawdę, kiedy dowiedziałam się o tym, nie chciałam tego oglądać. Ale teraz to oglądałabym to całe dnie! Jeszcze niedawno miałam ZUPEŁNIE inną pasję, inne zajęcia, inne… wszystko. Ale teraz…

  PS Woow, ile Ty to pisałeś??!

 4. Mattsuki pisze:

  Najlepsze anime jakie oglądałem. jest co oglądać!

 5. Kiseki pisze:

  A sezon 1 bnha nie miał więcej odcinków?

 6. Dusia pisze:

  W pełniiii sięęęę zgadzammmmmmmmmmm

 7. Damian Logimech pisze:

  Uwaga, recenzja. (posiada spojlery)

  Anime genialne w swojej prostocie. Przekaz ukazujący ludzką naturę, a także jej podłoże psychologiczne. Pasja i silna wola mogą przezwyciężyć każdy limit.

  Kreska: 10/10.

  Dlaczego? Kompletna nietuzinkowość, a także przekaz. Na początku szok przez niepowagę i komiksowość samej idei. Może nawet dziecinność? Ta dziecinność symbolizuje nasze najbardziej dziecinne (podstawowe, naturalne) instynkty. Naszą prawdziwą naturę która wręcz lśni w całej opowieści o bohaterach. Pokazuje nasze zatracone „ja”, gdzie każdy posiada swoją piękną moralność i marzenie o byciu super bohaterem. Ta kreska nie ma tylko za zadanie zwracać uwagę swoją oryginalnością. To celowy, symboliczny zabieg. Gratuluję autorom pomysłowości.
  Co jest prawdziwą sztuką? Rzeczy które wywołują reakcje, uczucia, refleksje. Zdecydowanie jedna z lepszych kresek rozważając czym ona jest.

  Fabuła: 10/10.

  Jak wspomniałem we wprowadzeniu, fabuła jest ikoną tego anime. A jej geniusz tkwi w jej prostocie.

  Samą ideą tego anime jest pokazanie, że każdy super bohater mierzy się ze swoimi słabościami. A najważniejsze, nigdy się nie poddaje na drodze do pokonania limitów. Nasza główna postać została potraktowana w najgorszy sposób. Jednakże, jej największa słabość okazała się jej największym atutem.

  Młody Midoriya nigdy się nie poddawał. Zawsze pragnął być jak swój największy idol All Might. Poświęcił niezliczone ilości czasu na analizowaniu innych ludzi z nadzwyczajnymi super mocami, co wykształciło u niego zmysł krytycznej analizy sytuacji.
  Rzeczywistość zawsze pluła mu prosto w twarz. Został oskrobany ze swoich marzeń i celów. Jednak idea super bohatera zawsze w nim pozostawała. Jego niezłomność i pasja doprowadziły go do miejsca, gdzie zdobył swoją ukochaną moc. Jednak mimo opanowania najpotężniejszej mocy, nasz bohater musi zmierzyć się z opanowaniem jej. Moc powalająca przeciwników, gruchota jego kości. Ta sprzeczność ukazuje, że wszystko ma swoje konsekwencje, a jedyną siłą napędową jest chęć i ambicja.

  Muzyka: 10/10.

  Klasa. Muzyka trzymająca w napięciu, jednocześnie energiczna, silna i motywująca.

  Ocena ogólna: 10/10.

  Niesamowicie motywujące anime. Łatwostrawne, ale zmuszające do refleksji. Kreska, fabula i muzyka komponują silny przekaz. Nie rozpisując się, anime zdecydowanie na liście „trzeba zobaczyć”. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *