Ocena 9.23
Trailer
Obserwuj

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood online pl, Fullmetal Alchemist: Brotherhood z polskimi napisami, anime Fullmetal Alchemist: Brotherhood na desu-online.pl
鋼の錬金術師 FULLMETAL ALCHEMIST
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2009 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 64 Dodane przez: Szynszyl Dodano: Zaktualizowano:
Anime Fullmetal Alchemist: Brotherhood do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Anime opowiada o równoległym świecie, w którym zamiast techniki rozwinięto alchemię. Żyje tam dwójka braci, Edward oraz Alphonse Elric, których ojcem jest jeden z najlepszych alchemików w całym państwie. Wkrótce ich ojciec zostawia rodzinę i wyrusza w podróż, z której już nie wraca. Chłopcy dorastają ucząc się alchemii i są w tym całkiem nieźli. Ich mama, Trisha, po kilku latach zapada jednak na tajemnicza chorobę i umiera. Chłopcy zdesperowani i samotni postanawiają złamać odwieczną zasadę Alchemii i wskrzesić swoją matkę. Niestety okazuje się to katastrofalnym błędem, a bohaterowie muszą ponieść konsekwencje – Al traci ciało, a Ed lewą nogę i prócz tego prawe ramię, którą poświęca w zamian za zamknięcie duszy brata w starej zbroi. Po tych wydarzeniach bliska przyjaciółka rodziny pomaga naszym bohaterom w tej trudnej dla nich sytuacji, a Ed otrzymuje mechaniczne kończyny. Gdy wszystko wraca do „normy”, bracia wyruszają w pełną niebezpieczeństw i tajemnic wyprawę – aby odzyskać ciała, postanawiają odnaleźć słynny kamień filozoficzny.

Oglądaj Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

  1. Bydgoszcz pisze:

    Bo jest zajebiste xD

  2. rucham psa jak sra pisze:

    bo jest lepsze niż maks tomasik

  3. kruszel pisze:

    Czemu to anime wszędzie jest na topie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl