Ocena 8.44
Subskrybuj
Obserwowane przez 338 osób

Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin online pl, Shingeki no Kyojin z polskimi napisami, anime Shingeki no Kyojin na desu-online.pl
Attack on Titan
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Anime Shingeki no Kyojin do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Shingeki no Kyojin

Trzy kręgi potężnych kamiennych murów. Zaledwie tyle, albo aż tyle, oddziela niedobitki cywilizacji od panoszących się po reszcie świata potężnych tytanów, humanoidalnych bestii przypominających obdartych ze skóry ludzi. Wyjątkowa siła i znaczna liczebność gigantów, w połączeniu ze zdolnością niemal natychmiastowej regeneracji dowolnych obrażeń sprawiają, że o wyrównanej walce nie może być mowy, nawet przy wykorzystaniu strzelb i armat. Nieliczne ekspedycje przeciw potworom kończą się bez wyjątku znacznymi stratami, nie dziwi więc powszechne przekonanie, że najlepiej jest siedzieć cicho i nie wychylać nosa poza obręb umocnień. Do czasu. Ponad stuletni okres spokoju i względnej stabilizacji przerywa pojawienie się tytana większego niż wszystkie dotychczas spotykane, który z łatwością burzy bramę zewnętrznego muru, torując drogę swoim mniejszym pobratymcom. Zaskoczona armia i straż miejska nie nadążają z ewakuacją zagrożonych terenów, a tym bardziej nie są w stanie powstrzymać nadchodzącej hordy.

Komentarze

 1. Wrbl ...+ pisze:

  Najlepsze anime jakie oglądałam, bardzo polecam, bardzo wciągające , mega fabuła. Można śmiać się i płakać jednocześnie.

 2. frothise pisze:

  polecam JoJo Kimyou na Bouken

 3. MEMEgod pisze:

  zobaczmy czy jest dobre 😀

 4. Zizu pisze:

  Świetne anime! Fabuła jest wciągająca. Osobiście uważam że jest to jedno z najlepszych anime które widziałam.

 5. tosiuwa pisze:

  bardzo ciekawe anime !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *