Ocena 6.66
Trailer
Obserwuj

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu online pl, 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu z polskimi napisami, anime 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu na desu-online.pl
2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Anime 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

Kimichika Haijima, licealista, wraca do swojego rodzinnego miasta, Fukui, po tym, jak spowodował kłopoty w klubie siatkarskim w Tokio. Tam ponownie spotyka się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Yunii Kuroba, który ma wyjątkowe zdolności fizyczne, ale jest podatny na presję.
Obaj zapisali się do liceum Seiin , gdzie dołączają do klubu siatkówki. Tam czeka na nich energiczny kapitan Shinichirou Oda, utalentowany i ostry wiceprezes Misao Aoki uczniowie drugiego roku, w tym Akito Kanno, który zawsze nosi długie rękawy ze względu na swoją alergię na słońce.
Nowo narodzony zespół staje się wschodzącą gwiazdą Fukui. To podróż pewnej drużyny do zwycięstwa, na której stoi szereg fascynujących rywali.

Komentarze

 1. Elleven pisze:

  Nie będzie dalszego tłumaczenia?

 2. Jases pisze:

  Kiedy nowy odcinek?

 3. LYRAN pisze:

  ooo jacie osotanio tego szukalem a tutaj jest doslownie wszystko dzieeeki

 4. weeb pisze:

  Wreszcie jest ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl