Ocena 8.21
Subskrybuj
Obserwowane przez 115 osób

Angel Beats!

Angel Beats! online pl, Angel Beats! z polskimi napisami, anime Angel Beats! na desu-online.pl
Angel Beats!(エンジェルビーツ)
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Szynszyl Dodano: Zaktualizowano:
Anime Angel Beats! do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Angel Beats!

Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia budzicie się w całkowicie obcym miejscu, z zupełną pustką w głowie, nie mając pojęcia kim jesteście. Rozglądacie się, przed waszymi oczami staje nastoletnia dziewczyna z ogromnym karabinem snajperskim i oznajmia, że nie żyjecie. Jakby tego było mało, nakazuje rozpocząć walkę przeciwko drobnej, białowłosej dziewczynce, będącej rzekomo Aniołem, a zarazem waszym śmiertelnym wrogiem. Brzmi absurdalnie? Cóż, Otonashi Yuzuru prawdopodobnie pomyślał to samo. Dziewczyna z karabinem – Nakamura Yuri, okazuje się jednak być osobą bardzo sympatyczną i skorą do udzielenia pomocy naszemu zdezorientowanemu bohaterowi. Chcąc nie chcąc, Otonashi musi przystosować się do życia w nowym, przedziwnym świecie, w czym pomagać będą mu właśnie Yuri i jej kompani. Oczywiście dużą rolę odgrywać będzie również białowłosa Anielica – Tachibana Kanade.

Komentarze

  1. sassy pisze:

    na poczatku troche nudzilo ale ostatecznie raz rozbawialo raz zbieralo mi się na łzy, warte obejrzenia podobalo mi się tak 7.9/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *