Ocena 7.02
Obserwuj

D.C.S.S: Da Capo Second Season

D.C.S.S: Da Capo Second Season online pl, D.C.S.S: Da Capo Second Season z polskimi napisami, anime D.C.S.S: Da Capo Second Season na desu-online.pl
D.C.S.S. ~ダ・カーポ セカンドシーズン~
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2005 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime D.C.S.S: Da Capo Second Season do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime D.C.S.S: Da Capo Second Season

Od wydarzeń przedstawionych w pierwszym sezonie minęły dwa lata. Nemu opuściła wyspę, by uczyć się zawodu pielęgniarki i nie daje znaku życia. Jun’ichi, początkowo załamany rozstaniem z ukochaną siostrą, dzięki pomocy przyjaciół trzyma się dość dobrze. Tworzą oni coś na ksztaіt organizacji, której celem jest nadzór i opieka nad Jun’ichim. Najaktywniejszym jej członkiem jest Kotori, do której bardzo zbliżył się Jun’ichi. Wspólne zadanie, jakim jest nieuporządkowany, wiecznie zaspany, a także niezwykle uczynny i miły podopieczny, połączyło wszystkich. W ich życie wkracza jednak mała i niedoświadczona czarodziejka, przygarnięta przez Jun’ichiego. Co stanie się kiedy powróci z natury zazdrosna Nemu? Czy przyjaźń z Kotori nie przerodzi się w coś poważniejszego? Czy dziewczęta, wspólnie opiekujące się Jun’ichim, robią to tylko z powodu więzów przyjaјni? Dowiecie się tego oglądając ten serial.
by Sfor

Oglądaj D.C.S.S: Da Capo Second Season

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl