Ocena 8.15
Trailer
Obserwuj

Kill la Kill

Kill la Kill online pl, Kill la Kill z polskimi napisami, anime Kill la Kill na desu-online.pl
キルラキル
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Vorzech Dodano: Zaktualizowano:
Anime Kill la Kill do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Kill la Kill

Anime Kill la Kill opowiada o losach Ryuko Matoi, która chce dowiedzieć się, kto zabił jej ojca. Swoje poszukiwania ma zamiar zacząć w jednej z obecnych uczelni. Tam dowiaduje się, że przewodnicząca szkoły Kiryuin Satsuki wie, kto jest mordercą ojca Ryuko, jednak nie chce jej tego wyjawić, dopóki nie wykona ona wszystkich zleconych przez nią zadań. Na samym początku Ryuko musi pokonać jednego z kapitanów szkolnego klubu, przegrywa jednak i ucieka do swojego domu. Tam przez przypadek odkrywa tajne przejście, w którym znajduje się wynalazek jej ojca – boskie wdzianko, któremu nadaje imię Senketsu. Strój ten bardzo zwiększa jej siłę, dzięki czemu jest w stanie podołać wyzwaniom Kiryuin. W między czasie Ryuko zaprzyjaźnia się z uczennicą Mako. Razem mają zamiar podołać następnym wyzwaniom.

Komentarze

 1. Józiek pisze:

  Pierwsza seria ma tylko 24 odcinki, ale jest jeszcze 1 odcinek OVA.

 2. vjeuill pisze:

  ogulnie jest w tym sezonie 25 odcinków tylko tu jest 24 czyli nie jest zakończone

  1. Szynszyl pisze:

   Według największego indeksatora azjatyckich produkcji MyAnimeList w owym anime jest 24 odcinku + status serii pochodzi od daty emisji, a nie od tego czy seria jest cała dodana na stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl