Ocena 8.63
Subskrybuj
Obserwowane przez 112 osób

Komi-san wa, Comyushou desu.

Komi-san wa, Comyushou desu. online pl, Komi-san wa, Comyushou desu. z polskimi napisami, anime Komi-san wa, Comyushou desu. na desu-online.pl
Komi Can't Communicate, Komi-san wa, Communication Shougai desu.
Status: Emitowany Studio: Rok produkcji: 2021 Sezon: Typ: TV Dodane przez: jakos Dodano: Zaktualizowano:
Anime Komi-san wa, Comyushou desu. do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Komi-san wa, Comyushou desu.

Shouko Komi ledwo dołączyła do prywatnego liceum Itan, a już została uznana za boginię. Jej długie czarne włosy, piękna, smukła sylwetka i pełna wdzięku postawa przyciąga uwagę każdego w szkole. Jednakże jest jeden problem. Pomimo swojej popularności Shouko zupełnie nie potrafi komunikować się z rówieśnikami.

Hitohito Tadano to przeciętny licealista, którego życiowym mottem jest „trzymaj się z dala od kłopotów”. Po rozpoczęciu szkoły szybko odkrywa, że ​​siedzenie obok Shouko uczyniło go wrogiem wszystkich z jego klasy! Pewnego dnia, po przypadkowym nokaucie, Hitohito budzi się w klasie i słyszy „miauczenie” Shouko. Zawstydzona dziewczyna natychmiast próbuje uciec, lecz zanim się jej to udaje, zostaje zawołana przez Hitohito i zapytana o jej problem. Po zorientowaniu się, jak bardzo poważna jest przypadłość Shouko, Hitohito postanawia pomóc dziewczynie w osiągnięciu celu, jakim jest zdobycie stu przyjaciół, aby mogła przezwyciężyć swoje zaburzenia.

Oglądaj Komi-san wa, Comyushou desu.

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

    Komentarze