Ocena 6.84
Trailer
Obserwuj

Majimoji Rurumo

Majimoji Rurumo online pl, Majimoji Rurumo z polskimi napisami, anime Majimoji Rurumo na desu-online.pl
Magimoji Rurumo, まじもじるるも
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 24 min. na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Napisy: Desu-Online Dyrektor: Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Anime Majimoji Rurumo do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Majimoji Rurumo

Kouta Shibaki pewnego dnia, na środku ulicy, dowiaduje się od małej czarowniczki, że zostały mu dwa dni życia. Jak to? Ano odprawił rytuał, wyraził życzenie, ono się spełniło, więc pozostaje tylko uiszczenie opłaty w naturze. Że nie ma czarownic na tym świecie? Najwyraźniej są. Że życzenie było durne i z pewnością niewarte swojej ceny? Cóż… A kogo poza bohaterem to obchodzi? Nie tak wyobrażał sobie swoją przyszłość Shibaki, od podstawówki (nie całkiem bez powodu) znany wśród kolegów i koleżanek jako zawzięty erotoman.

Na szczęście anime nie kończy się na ogół w pierwszym odcinku, wyrok zostaje odroczony, zaś czarowniczka Rurumo dostaje drugą szansę od surowych zwierzchników. Może odtąd korzystać ze swoich mocy magicznych tylko w celu spełniania życzeń Kouty, który w tym celu zużywa kolejne kupony z magicznej książeczki. Kiedy się skończą, Rurumo odzyska licencję czarownicy, zaś nasz bohater… No jasne, będzie wąchać kwiatki od spodu.

[Opis: Tanuki-Anime]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl