Ocena 8.29
Trailer
Obserwuj

Noragami Aragoto

Noragami Aragoto online pl, Noragami Aragoto z polskimi napisami, anime Noragami Aragoto na desu-online.pl
ノラガミ ARAGOTO
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2015 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Anime Noragami Aragoto do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Noragami Aragoto

Ciąg dalszy przygód pomniejszego boga Yato, jego shinki Yukine, który potrafi przybierać formę katany, oraz na pozór zwyczajnej dziewczyny Hiyori. Po raz kolejny mroczna przeszłość głównego bohatera przeszkodzi przyjaciołom w zbieraniu funduszy na świątynię naszego niemal zapomnianego bóstwa i poszukiwaniu sposobu na wyleczenie Hiyori z jej stanu niekontrolowanego opuszczania własnego ciała. Tym razem jednak wydarzenia sprzed kilkuset lat nie tylko wpłyną na obecne problemy naszych bohaterów, ale będą się również łączyć z boginią wojny Bishamon i powodami, dla których darzy ona Yato taką nienawiścią.

Komentarze

  1. Mam Mętlik W Głowie pisze:

    Powiem tak. Obejrzysz dwa odcinki ,popatrzysz na zegarek, wrócisz wzrokiem a tu jeb koniec. Tak szybko to się ogląda. Przyjemnie wciąga to anime. Muzycznie fajnie, graficznie nie jest źle, postaci dobrze zrobione i poprowadzone. Gatunkowo dla mnie to jest miszmasz wszystkiego ale naprawdę udany. 8/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl