Ocena 7.41
Trailer
Obserwuj

One Punch Man 2nd Season

One Punch Man 2nd Season online pl, One Punch Man 2nd Season z polskimi napisami, anime One Punch Man 2nd Season na desu-online.pl
ワンパンマン
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Nakselano Dodano: Zaktualizowano:
Anime One Punch Man 2nd Season do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime One Punch Man 2nd Season

Saitama zaczął być bohaterem dla zabawy. Po trzech latach „specjalnego” treningu stał się tak potężny, że może pokonać przeciwników jednym uderzeniem. Teraz, wraz z Genosem, swoim wiernym uczniem cyborgiem, Saitama jest gotowy do rozpoczęcia oficjalnych obowiązków jako profesjonalny bohater współpracujący ze Stowarzyszeniem Bohaterów.
Jednak częstotliwość pojawiania się potworów gwałtownie rośnie i coraz bardziej wydaje się, że spełnia się prognoza Madame Shibabawy na temat losu Ziemi. W środku tego kryzysu pojawia się Garou określany mianem „łowca bohaterów” .

Komentarze

  1. Zen pisze:

    Zgadzam się

  2. Piter pisze:

    Dla mnie to niepojęte, że tak wspaniałe anime ma na razie tylko 2 sezony a jakieś za przeproszeniem gnioty po kilkanaście sezonów. Ja się pytam co to ma być? One Punch Man to klasyka i zasługuje na coś więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl