Ocena 6.54
Trailer
Obserwuj

Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne!

Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne! online pl, Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne! z polskimi napisami, anime Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne! na desu-online.pl
OniAi
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Nakselano Dodano: Zaktualizowano:
Anime Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne! do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Oniichan dakedo Ai sae Areba Kankeinai yo ne!

Akito Himenokouji po sześciu latach rozłąki ma ponownie zamieszkać ze swoją młodszą siostrą, Akiko. Niby wszystko brzmi normalnie i nie powinno budzić żadnych podejrzeń. Niestety, wszystko się zmienia, gdy poznajemy rzeczoną bohaterkę. Jest ona mianowicie po uszy zakochana w bracie, nie wstydzi się też tego manifestować przed całym światem. Akito należy jednak do rady uczniowskiej i mieszka w starym apartamentowcu razem z całym wianuszkiem panienek z tejże rady. Oczywiście dziewczyny te w mniejszym lub większym stopniu zalecają się do naszego bohatera, który momentami poddawany jest ciężkim próbom ze względu na ich charaktery. Pod tym względem otrzymujemy tutaj mieszankę wybuchową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl