Ocena 7.68
Trailer
Obserwuj

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… online pl, Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… z polskimi napisami, anime Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… na desu-online.pl
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Naczos Dodano: Zaktualizowano:
Anime Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta… do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

Po tym, jak pewnego dnia ośmioletnia Katarina, córka Hrabi Claes, upada i rani się w głowę, nagle przypomina sobie swoje poprzednie życie, które wiodła jako nastoletnia Japonka spędzająca większość czasu na graniu w Fortune Lover, grę otome z podgatunku Visual Novel, skupiającą się tylko na romansie. Świat, w którym się zreinkarnowała okazuje się być światem z tej właśnie gry, w której Katarina Claes była przeciwniczką głównej bohaterki, a każda możliwa trasa fabularna kończy się zamordowaniem lub wygnaniem dziewczyny! Aby uniknąć tragicznego zakończenia jej przygody, Katarina musi wykorzystać swoją wiedzę na temat Fortune Lover oraz użyć różnych podstępów. Wszystko musi zacząć przygotowania się na ewentualny pojedynek o życie oraz wygnanie.
Czy Katarina przeżyje w świecie, który chce ją zabić? Będziecie musieli się tego dowiedzieć na własną rękę, oglądając tę komedię romantyczną z męskim haremem.

Komentarze

 1. otakuciel pisze:

  na twitterze zapowiedzieli na lipiec

 2. Shiro pisze:

  a kiedy??

 3. KiriPistols pisze:

  Będzie, zapowiedziano go już dosyć dawno temu

 4. shironn pisze:

  Wie ktoś czy będzie 2 sezon?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl