Ocena 7.79
Trailer
Obserwuj

Saenai Heroine no Sodatekata ♭

Saenai Heroine no Sodatekata ♭ online pl, Saenai Heroine no Sodatekata ♭ z polskimi napisami, anime Saenai Heroine no Sodatekata ♭ na desu-online.pl
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend .flat, Saenai Heroine no Sodatekata Flat, 冴えない彼女〈ヒロイン〉の育てかた♭
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 14 kwiecień, 2017 Czas trwania: 22 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: R41D Dodano: Zaktualizowano:
Anime Saenai Heroine no Sodatekata ♭ do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Saenai Heroine no Sodatekata ♭

[Zawiera odcinek 0 na MyAnimeList oznaczony jako odcinek specjalny]

Po ukończeniu pierwszej ścieżki powieści wizualnej, producent Blessing Software, Tomoya Aki, z optymizmem patrzy na przyszłość swojego zespołu i osiąga swój cel, jakim jest stworzenie najlepszej gry sezonu.

Jednak przed nimi jeszcze długa droga. Po pierwsze, Megumi Katou wciąż ma niesamowicie płaską osobowość i nie jest w stanie wpasować się w rolę idealnej bohaterki Tomoyi. Inni członkowie Blessing Software, Eriri Spencer Sawamura, Utaha Kasumigaoka i Michiru Hyoudou, często zapominają, że ona tam jest z powodu jej braku obecności i charakteru.

Podczas tworzenia gry Blessing Software uczy się zmagań związanych z pracą w branży, w której należy dotrzymywać terminów i nieustannie wprowadzać zmiany, oraz trudów pracy w grupie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl