Ocena 7.71
Obserwuj
Obserwowane przez 1 osób

Seitokai Yakuindomo*

Seitokai Yakuindomo* online pl, Seitokai Yakuindomo* z polskimi napisami, anime Seitokai Yakuindomo* na desu-online.pl
Seitokai Yakuindomo 2, SYD*
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dyrektor: Dodane przez: Black-Winged Dodano: Zaktualizowano:
Anime Seitokai Yakuindomo* do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Seitokai Yakuindomo*

Mówi się, że im więcej rzeczy się zmienia, tym bardziej pozostają takie same, a te słowa nie mogłyby być bardziej prawdziwe dla rady uczniowskiej Prywatnej Akademii Ousai. Mimo, że minął już cały rok – a to oznacza, że seniorzy są w ostatniej klasie liceum – niewiele się zmieniło. Przewodniczący Shino Amakusa jest tak samo zboczony jak zawsze, sekretarz Aria Shichijou nadal odmawia założenia majtek, skarbnik Suzu Hagimura nie urosła jeszcze ani o centymetr, a wiceprzewodniczący Takatoshi Tsuda nadal jest prostolinijny wobec ich szalonych wybryków.

Oczywiście, ograniczanie zabawy do czterech kółek może stać się trochę nieświeże; chociaż grupa nadal zadziera z Klubem Judo i Klubem Gazety, więcej dziewczyn przybyło, aby wziąć udział w ekscytacji. Siostra Takatoshiego, Kotomi, nowa uczennica w Ousai, jest równie perwersyjna jak przewodnicząca, podczas gdy Uomi, zdystansowana przewodnicząca rady uczniowskiej pobliskiego liceum Eiryou, pasuje do szaleństwa w Ousai. Z mnóstwem absurdu i humoru seksualnego, który nie przestaje się pojawiać, Takatoshi musi się zahartować, jeśli ma zamiar nadążyć za tym całym szaleństwem wokół niego.

Komentarze

  1. Uważaj na znaki na drodze pisze:

    O w końcu <3 będzie też ova do 2 sezonu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl