Ocena 7.27
Trailer
Obserwuj

Sentouin, Hakenshimasu!

Sentouin, Hakenshimasu! online pl, Sentouin, Hakenshimasu! z polskimi napisami, anime Sentouin, Hakenshimasu! na desu-online.pl
Combatants Will Be Dispatched!, 戦闘員、派遣します!
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Sentouin, Hakenshimasu! do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Sentouin, Hakenshimasu!

Zawsze przynoś pistolet na zaplanowaną walkę na miecze!
Korporacja Kisaragi panuje prawie nad całym światem. Niegdyś podziemna, kryminalna grupa, treaz światowa potęga zdecydowała, by swoje żądze władzy przenieść w kosmos. W wyniku losowania misję infiltracyjną planety kosmitów otrzymał Agent Sześć. Pierwszą rzeczą jaką robi na obcym świecie jest przerwanie świętego rytuału… i robi to w najbardziej upokarzający sposób, jaki można sobie wyobrazić.
Upokorzony i żądny awansu agent, musi uporać się z inną złą organizacją, która już działa na tej planecie. Jakaś armia Władcy Demonów, czy coś w tym stylu… Za kogo oni się mają?! Na tym świecie nie ma miejsca na dwie, złe organizacje!

Komentarze

  1. Perun pisze:

    nie byłem przekonany na początku ale podoba mi się to anime

  2. Kszywy pisze:

    Tłumacz robi zajebistą robotę z nawiązaniami zgadzam się z osobą obok

  3. Mam Mętlik W Głowie pisze:

    Nie wyszło jeszcze całe ale jak na obecną chwilę (6/7 odc) to nie jest wybitne. Mocno średnie. Humor mocno gimbusiarski (i czemu to nie ma echci jak tu jest dużo żartów pasujących do tej kategorii) ale jest jedna rzecz bądź osoba, która robi zajebistą robotę tutaj. Jest to tłumacz. Szanuje za te zajebiste nawiązania w tłumaczeniu :D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl