Ocena 6.66
Trailer
Obserwuj

Shaman King (2021)

Shaman King (2021) online pl, Shaman King (2021) z polskimi napisami, anime Shaman King (2021) na desu-online.pl
SHAMAN KING
Status: Emitowany Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 52 Napisy: FrixySubs Dyrektor: Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Shaman King (2021) do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Shaman King (2021)

Szamani są niezwykłymi jednostkami zdolnymi do komunikowania się z duchami, zjawami i bogami, które są niewidoczne dla zwykłych ludzi. Walka Szamanów (The Shaman Fight) — prestiżowy turniej, w którym szamani z całego świata walczą ze sobą — odbywa się co 500 lat, gdzie zwycięzca zostaje koronowany na Króla Szamanów (Shaman King). Tytuł ten pozwala wzywać Wielkiego Ducha i kształtować świat według własnego uznania. Pewnego wieczoru Manta Oyamada, zwykły uczeń gimnazjum, postanawia pójść na skróty przez miejscowy cmentarz. Zauważając go, samotny chłopiec siedzący na nagrobku zaprasza Mantę do oglądania gwiazd z „nimi”. Zdając sobie sprawę, że „z nimi” odnosi się do duchów, Manta ucieka z przerażenia. Później chłopiec przedstawia się jako Asakura, adept na szamana, i demonstruje swoje moce, łącząc siły z duchem 600-letniego samuraja Amidamaru, aby uratować Mantę przed grupą bandytów. Zaprzyjaźnia się z Mantą ze względu na jego zdolność widzenia duchów i z pomocą Amidamaru wyrusza, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zostanie następnym Królem Szamanów.

Komentarze

 1. ull pisze:

  na netflixie jest tylko 13 odcinkow…

 2. koszmar pisze:

  pisałem pod ostatnim prztłumaczonym odcinkiem, całość znajduje się na netflixie. Według mnie tłumacz ma za dużo spraw prywatnych na głowie dlatego też nie ma nowszych odc.

 3. Kurisu pisze:

  czy seria została porzucona?

  1. DeathClaw pisze:

   Nie została porzucona, po prostu tłumacz odpowiedzialny za nią ma problemy ze zdrowiem.

 4. liza pisze:

  spokojnie, na pewno się pojawią. przypominam, że tłumacze też ludzie i swoje sprawy osobiste mają 😉

 5. Wiszu pisze:

  Gdzie następne odcinki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl