Ocena 7.44
Trailer
Obserwuj

The God of High School

The God of High School online pl, The God of High School z polskimi napisami, anime The God of High School na desu-online.pl
THE GOD OF HIGH SCHOOL ゴッド・オブ・ハイスクール
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: Unknown Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Anime The God of High School do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime The God of High School

Jin Mori specjalizujący się w Taekwondo ogłosił się najsilniejszym licealistą w Korei. Jego życie zmienia się, gdy zostaje zaproszony do udziału w „God of High School”, turnieju, którego celem jest wyłonienie osoby posiadającej tytuł, jakim sam się mianował. Otrzymał informację, że jeśli zwycięży, każde jego życzenie zostanie spełnione. Wszyscy biorący udział w zawodach walczą z całych sił, pragnąc spełnić swoje marzenia. Co ich czeka na końcu turnieju? Jaki jest prawdziwy cel kompetycji? Chaotyczna walka pomiędzy niewiarygodnie silnymi licealistami wkrótce się rozpocznie!

Opis przygotował: Squexsiu

Komentarze

  1. Yuu pisze:

    Niestety od 2-go odcinka zmiany w stosunku do webtoona są co raz to większe, a fabułę (akcja gna na złamanie karku) oraz rozwój postaci potraktowano po macoszemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl