Ocena 8.59
Trailer
Obserwuj

Vivy: Fluorite Eye's Song

Vivy: Fluorite Eye's Song online pl, Vivy: Fluorite Eye's Song z polskimi napisami, anime Vivy: Fluorite Eye's Song na desu-online.pl
Vivy -Fluorite Eye's Song-
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Vivy: Fluorite Eye's Song do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Vivy: Fluorite Eye's Song

„Nearland” to naukowy park rozrywki, w którym pracuje Vivy — sztuczna inteligencja o przyjemnym dla ucha głosie i chęci uszczęśliwiania odwiedzających. Pewnego dnia dochodzi jednak do dziwnego zdarzenia — Vivy natrafia na AI, który przedstawia jej się jako pochodzący z dalekiej przyszłości Matsumoto! Oznajmia on, że chce nawiązać z dziewczyną współpracę i powstrzymać nadchodzącą wojnę między AI a ludźmi. Tylko czy zwykła piosenkarka z parku rozrywki i Matsumoto dadzą sobie radę?

Komentarze

  1. Mam Mętlik W Głowie pisze:

    Na początku motywy działań postaci były takie trochę niezrozumiałe lecz im dalej w las tym lepiej. Czuć włożone serce osób, które pracowały nad tym projektem. W 100% zgadzam się z komentarzem @Kicipador i również polecam. Jak dla mnie mocne 8/10.

  2. Kicipandor pisze:

    Obejrzałem kilka odcinków i stwierdzam, że dobre, daje do myślenia. Fabuła ciekawa, animacja na wysokim poziomie, bohaterowie wyraźni, osobowi i indywidualni.
    Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl