Ocena 7.97
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 1 osób

Yagate Kimi ni Naru

Yagate Kimi ni Naru online pl, Yagate Kimi ni Naru z polskimi napisami, anime Yagate Kimi ni Naru na desu-online.pl
Bloom Into You
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Anime Yagate Kimi ni Naru do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Yagate Kimi ni Naru

Yuu zawsze kochała mangi shoujo i czeka na dzień, w którym dostanie miłosne wyznanie, które sprawi, że jej serce zacznie bić mocniej, a jej buzia się zarumieni, jednak, kiedy młodszy kolega z klasy wyznaje jej uczucia… ona nic takiego nie czuje. Rozczarowana i zdezorientowana Yuu nie wie jak odpowiedzieć swojemu koledze. Wtedy spotyka piękną przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, Nanami, która dojrzale doradza Yuu, gdy ta poprosiła ją o pomoc w miłosnych sprawach. Ale następną osobą, która dała Yuu miłosne wyzanie była sama Nanami… Czy w ten sposób w końcu zaczęła się wymarzona szkolna miłość dla Yuu?

Komentarze

 1. xxx pisze:

  Reszta historii jest w mandze, jest dostępna w Polsce pod tytułem “Gdy zakwitnie w nas miłość”. Anim nie obejmuje całej historii i pomija część scen.

 2. Koszmarek pisze:

  Szkoda, że nie ma 2 sezonu bo ciekawi mnie jak mogłyby potoczyć się dalsze losy głównych bohaterek…ale tak to całkiem fajne anime

 3. Szmok pisze:

  Nie wiedziałem gdzie pisać o nowo starych animach

  Chodzi mi o 7 seeds oraz 2 sezon można dodać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl