Ocena 7.04
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 11 osób

Yami Shibai

Yami Shibai online pl, Yami Shibai z polskimi napisami, anime Yami Shibai na desu-online.pl
Yamishibai: Japanese Ghost Stories, Theater of Darkness, 闇芝居
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 4 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Vorzech Dodano: Zaktualizowano:
Anime Yami Shibai do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Yami Shibai

Prawdziwe imię i pochodzenie tajemniczego Narratora w żółtej masce nie jest znane. Pojawia się o zmierzchu, gdzie gromadzą się dzieci, a on opowiada im mroczne opowieści, które opierają się na japońskich legendach miejskich. Jego publiczność jest całkowicie pochłonięta. Jednakże Narrator nie jest takim zwykłym bajarzem. Korzysta z kamishibai, tradycyjnego teatru papierowego, aby wprowadzić wizualizacje do swojej, już i tak obłąkanej narracji.
Seria krótkich mrocznych opowieści Yami Shibai rozpoczyna się od historii kawalera, który po przeprowadzce do nowego mieszkania niemal natychmiast wyczuwa na sobie złowrogie spojrzenie. Dodatkowo znajduje na suficie pojedynczy talizman, jednak nie wie, że jest to jedno z niewielu zabezpieczeń, które oddzielają go od bezdennej otchłani cierpienia. Z biegiem czasu, jak publiczność Narratora zostaje wciągnięta w jego zaklęty świat słów, każda kolejna historia jest jest coraz bardziej przerażająca, bardziej mrożąca krew w żyłach i o wiele bardziej obrzydliwa od poprzedniej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl