Ocena 7.17
Trailer
Obserwuj

Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou online pl, Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou z polskimi napisami, anime Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou na desu-online.pl
Elegant Yokai Apartment Life, 妖怪アパートの幽雅な日常
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dyrektor: Dodane przez: Tobio2002 Dodano: Zaktualizowano:
Anime Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Rodzice Inaby Yuushi zmarli gdy chodził do pierwszej klasy gimnazjum, a on wprowadził się do swoich krewnych. Chociaż troszczyli się o niego, mógł powiedzieć, że był ciężarem. Po ukończeniu szkoły z radością przygotowywał się do przeprowadzki do liceum z akademikiem. Niestety, dormitorium spłonęło, zanim zdążył się wprowadzić! Yuushi nie chce mieszkać ze swoimi niechętnymi krewnymi, ale ciężko jest znaleźć zakwaterowanie osieroconemu studentowi z niewielkimi pieniędzmi. W końcu znajduje pokój w ładnym, starym budynku, który wydaje się zbyt piękny, by mógł być prawdziwy.

Haczyk polega na tym, że jest to Monster House, miejsce, w którym ludzie i nadprzyrodzone stworzenia-duchy, mononoki itp. – żyją razem. Mieszka tam inna licealistka, urocza dziewczyna o imieniu Akine, której potwory zupełnie nie przerażają. W rzeczywistości potrafi nawet egzorcyzmować złe duchy! Życie Yuushiego w liceum stało się o wiele dziwniejsze, niż kiedykolwiek się spodziewał!

Oglądaj Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl