Ocena 7.09
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 22 osób

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho online pl, Zero kara Hajimeru Mahou no Sho z polskimi napisami, anime Zero kara Hajimeru Mahou no Sho na desu-online.pl
Grimoire of Zero
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: gam24 Dodano: Zaktualizowano:
Anime Zero kara Hajimeru Mahou no Sho do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

W świecie, w którym panuje wieczna wojna pomiędzy ludźmi, a wiedźmami istnieją “upadłe bestie” – przeklęci ludzie urodzeni z siłą i wyglądem zwierząt. Ich siła fizyczna oraz natura bestii, powodują, że ludzie i wiedźmy boją się i unikają ich. W rezultacie wiele upadłych bestii zostaje najemnikami, zarabiając tym samym na swoje życie polując na wiedźmy.
Miq

Pomimo wrogości między rasami, beztroska wiedźma Zero znalazła upadłą bestię, którą nazywa “najemnikiem”, który jest jej obrońcą. Podróżuje on z Zero oraz Albusem, młodym magiem, w poszukiwaniu Grimoire of Zero: silnej księgi zaklęć, która w niepowołanych rękach może być bardzo niebezpieczna. Podczas ich podróży, jego wewnętrzna dobroć wychodzi na światło dzienne, gdy zaczyna okazywać współczucie i litość zarówno ludziom jak i wiedźmom. Niespotykana drużyna rośnie razem na sile.

Komentarze

  1. Diablo pisze:

    Nie takie złe te anime a fabuła nawet git , dużo akcji niema ale idzie się wczuć w oglądanie 7/10
    Dla początkujących co zaczęli oglądać anime a nie chcą jakiś zboczonych czy tam z jakimiś powalonymi akcjami to te anime się nada do obejrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl