Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Odcinek 1

TV Sub Dodano w dniu 11 czerwca, 2020 · ? views · Dodane przez Cockateel · anime Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Odcinek 1 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: Kamiyan3991

Discord Desu-Online.pl

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

Kaguya-sama: Love is War
Ocena 8.43
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 25 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Miyuki Shirogane oraz Kaguya Shinomiya znajdują się na samym szczycie hierarchii w prestiżowym liceum Shuchiin – na egzaminach regularnie zajmują dwa pierwsze miejsca w rankingach, a co za tym idzie, pełnią funkcje odpowiednio przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącej szkolnego samorządu. Utalentowani, przystojni, dystyngowani (jak przystało na tak elitarną placówkę), w powszechnym mniemaniu wydają się wręcz stworzeni dla siebie. Kiedy jednak w grę wchodzą silne charaktery i ogromne ambicje, nic nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Niechęć, jaką Miyuki i Kaguya darzyli się początkowo, ustąpiła z czasem miejsca szacunkowi, a potem także gorętszym uczuciom. Wystarczy tylko jeden krok – wyznanie – by młoda para mogła cieszyć się szczęściem z błogosławieństwem całej szkolnej społeczności. Oboje jednak znają żelazną zasadę rządzącą każdym związkiem: czyjeś musi być na wierzchu. Albo ona grzecznie podporządkowuje się jemu, albo on ląduje pod jej pantoflem, zaś uległą stroną zostaje zawsze ta, która jako pierwsza wyzna drugiej miłość. Cóż, żadnemu z tej dwójki nie brakuje uporu i wiary we własną inteligencję i możliwości – pozostaje skłonić przeciwnika… to znaczy, przyszłego partnera… do złożenia stosownej deklaracji, nie odsłaniając przedwcześnie swoich kart. Rozpoczyna się rozgrywka dwóch nieprzeciętnych umysłów, pełna podstępów, zaskakujących wolt i nieoczekiwanych przeszkód zewnętrznych.

Pozostałe Odcinki

Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. Beza pisze:

    z mang wydaje się fajne, jestem ciekawa anime

  2. LI LI pisze:

    Nikt mi nie wmówi to że nie nie jest najlepsza komedia romantyczna

  3. Mimek pisze:

    zaczynamy przygode panowie i panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *