Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen Odcinek 4

TV Sub Dodano w dniu 8 listopada, 2021 · ? views · Dodane przez gam24 · anime Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen
Rozszerz
Wyłącz Światło
Pobierz

Oglądaj Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen Odcinek 4 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy stworzone we współpracy Desu-Online z FrixySubs
Tłumaczenie: liws0n
Korekta i TS: FrixyFox
Piosenki: Rimaglar, liws0n, Szynszyl

Discord Desu-Online.pl

Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc, kimetsu no yaiba season 2, kimetsu no yaiba season 2nd, kimetsu no yaiba sezon drugi, demon slayer drugi sezon
Ocena 8.36
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 10 październik, 2021 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 7
Bezpośrednia kontynuacja serialu telewizyjnego w którym dobrze nam znani bohaterowie z Korpusu Pogromców Demonów na czele z Tanjirou Kamado towarzyszą Kyoujurou Rengoku, aby zbadać tajemniczą serię zaginięć w pociągu. Przyjdzie im się tam zmierzyć z nieoczekiwanym przeciwnikiem, Enmu, jednym z Dwunastki Kizuki, który znajduje się na pokładzie i przygotował na nich pułapkę.

Pozostałe Odcinki

Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen Odcinek 3

Dodane przez: gam24 Dodano: 1 miesiąc temu

Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen Odcinek 5

Dodane przez: gam24 Dodano: 1 tydzień temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. IroTenshi pisze:

    Będzie, będzie. Te 7 odcinków to film podzielony na odcinki i one zajmują miejsce na część tego sezonu po czym zaczną puszczać następne odcinki, które będą już drugim sezonem ekranizującym wydarzenia po tym co działo się w filmie (na podstawie mangi) jeszcze w trwającym sezonie i następnym. Nie wiadomo tylko ile będzie odcinków. Jeśli sezon miałby 24 epizody, to trwałbym przez dwa sezony – do końca sezonu zimowego. Ale fabularnie miałby 17 odcinków bo te 7 to to samo co było w pełnometrażowym filmie. Jeśli 12 to skończy się w połowie sezonu zimowego itd. Wszystko zależy na jaki metraż starczył materiał źródłowy i w jakim miejscu zrobią przerwę. Osobiście przeczytałem już całego Demon Slayera po angielsku ale w sumie przerwę mogą zrobić w każdym momencie więc nie ma co spekulować.

  2. 《Mokata》 pisze:

    Czemu tylko 7 odcinków myślałam że będzie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *