Maou-sama, Retry! Odcinek 12

TV Sub Dodano w dniu 9 czerwca, 2020 · ? views · Dodane przez EiBY · anime Maou-sama, Retry!
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Maou-sama, Retry! Odcinek 12 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Maou-sama, Retry! pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Discord Desu-Online.pl

Maou-sama, Retry!

魔王様、リトライ!
Ocena 6.53
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Akira to zwykły mężczyzna pracujący w firmie zarządzającej grą online Infinity Game. Nasz bohater często sobie gra w Infinity Game jako Maou, Władca Demonów. Pewnego razu, gdy się loguje, zostaje wciągnięty do gry, gdzie spotyka jednonogą, blond dziewczynkę. Tak rozpoczyna się ich podróż, jednakże nie będzie spokojna, ponieważ Akira jest "Władcą Demonów", jedną z najpotężniejszych istot na całym świecie. Żaden kraj czy święty nie zostawi takiej istoty w spokoju. Będą próbowali pokonać lub opanować Władcę Demonów. Jednakże ich próby nie będą usłane różami, a zaczną siać zniszczenie.

Pozostałe Odcinki

Maou-sama, Retry! Odcinek 11

Dodane przez: EiBY Dodano: 1 rok temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. DepressedSeeker pisze:

    Fajne anime typu isekai. IMO bardzo podobne do How Not to Summon a Demon Lord tylko z tą różnicą że jest znacznie mniej ecchi. Polecam każdemu kto szuka fajnego isekaia w którym główny bohater wciela się w rolę władcy demonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *