Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai odcinek 10

TV Sub Dodano w dniu 22 grudnia, 2021 · ? views · Dodane przez Tobio2002 · anime Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Oglądaj Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai odcinek 10 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Tłumaczenie: PMFX

Discord Desu-Online.pl

Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai

My Sister, My Writer, The One I Love Is a Little Sister, but She's Not My Little Sister, 俺が好きなのは妹だけど妹じゃない
Ocena 4.88
Status: Zakończony Studio: , Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 10 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , ,
Aspirujący młody autor light novelek, Yuu Nagami, regularnie bierze udział w konkursach pisarskich, ale nie wygrał jeszcze ani jednego. Pomimo powtarzających się niepowodzeń, pozostaje niezłomny w swoim postanowieniu, by stać się lepszym pisarzem. Kiedy patrzy na listę autorów zwycięskich w ostatnim konkursie, do którego dołączył, zauważa, że ​​ktoś o pseudonimie Chikai Towano zdominował konkurs. Wkrótce odkrywa, że ​​pod tą nazwą kryje się jego siostra Suzuka - ostatnia osoba, jaką może sobie wyobrazić, że jest autorem. Suzuka nie może ujawnić nikomu, że to ona jest Chikai Towano i prosi swojego brata, aby zajął jej miejsce. Yuu zgadza się pod jednym warunkiem: będzie nadal udawać Chikai Towano dla swojej siostry, dopóki nie opublikuje własnej książki. Dopóki to się nie stanie, Yuu wykorzystuje swoją nową tożsamość jako okazję do doskonalenia swoich umiejętności pisarskich i poznania po drodze kolegów po fachu i nowych znajomych.

Pozostałe Odcinki

Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai odcinek 9

Dodane przez: Tobio2002 Dodano: 1 miesiąc temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *