Platinum End Odcinek 3

TV Sub Dodano w dniu 22 października, 2021 · ? views · Dodane przez Szef · anime Platinum End
Rozszerz
Wyłącz Światło
Pobierz

Oglądaj Platinum End Odcinek 3 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Platinum End pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy powstały dla Desu-Online.pl
Tłumaczenie: Kou
Korekta: jakoś
Typesetting: Peskuś

Discord Desu-Online.pl

Platinum End

Ocena 7.44
Status: Emitowany Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Napisy: Desu-Online
Podczas gdy jego koledzy z klasy świętują ukończenie gimnazjum, Mirai zmaga się z wewnętrznymi demonami. Jednakże prawdziwa walka rozpoczyna się, gdy młodzieniec otrzymuje „z góry” anioła. Teraz czeka go bitwa przeciwko dwunastu innym wybranym, w które zwycięzca zostanie kolejnym Bogiem. Pomimo anioła po swojej stronie, żeby przeżyć, Mirai będzie musiał stać się diabłem.

Pozostałe Odcinki

Platinum End Odcinek 2

Dodane przez: Szef Dodano: 2 miesiące temu

Platinum End Odcinek 4

Dodane przez: Szef Dodano: 1 miesiąc temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. OdbytSzatanaa69 2137 pisze:

    Fajne podoba mi się

  2. Vanias pisze:

    Wydaje mi się, że strzała nie działa, bo już raz ktoś mógł go postrzelić, a było mówione, że szkarłatna strzała działa na kogoś tylko raz, chociaż nie jestem tego taki pewien i ciekawe jak zostanie to wytłumaczone.

  3. Glocku pisze:

    No dopiero 3 odcinek i już jakiś chłop który nie reaguje na jedną ze strzał jeśli będzie więcej takich akcji to porzucę te anime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *