Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Odcinek 9

TV Sub Dodano w dniu 2 grudnia, 2021 · ? views · Dodane przez Morfuesz · anime Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Odcinek 9 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy przygotowała: Shisha
Tłumaczenie: Norek
Korekta: Elisae
TypeSetting: ChunChunmaru

Discord Desu-Online.pl

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

The world's best assassin, To reincarnate in a different world aristocrat, The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat, Ansatsu Kizoku,
Ocena 7.52
Status: Zakończony Studio: , Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Najlepszy zabójca na Ziemi wiedział tylko, jak być narzędziem swoich zleceniodawców. Odrodzony dzięki łasce bogini w świecie mieczy i czarów, tym razem ma szansę prowadzić inne życie, ale jest pewien haczyk... Musi wyeliminować superpotężnego bohatera, który doprowadzi do końca świat, chyba że zostanie zatrzymany. Znany teraz jako Lugh Tuatha Dé z pewnością ma pełne ręce roboty, szczególnie ze względu na wszystkie piękne dziewczyny, które go nieustannie otaczają.

Pozostałe Odcinki

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Odcinek 8

Dodane przez: Morfuesz Dodano: 2 miesiące temu

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru Odcinek 10

Dodane przez: Morfuesz Dodano: 2 miesiące temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

 1. załamany widz pisze:

  Przedmówcy mają absolutną rację. W tym serialu animowanym rozmowy między bohahaterami kręcą się albo wokół zabójstw, albo na tematy związane z odbywaniem stosunków seksualnych. Raz w formie kazirodztwa, łamania tabu pod postacią żądzy matki wobec prącia swojego syna wyrażanej przez zmuszanie go do przebierania się w jej obecności, pośrednictwa rodzicielki aranżującej spotkania towarzyskie mające zakończyć się posiadaniem wnuka, uświadamianie przez matkę zainteresowanego pokojówki, asystentki, adoptowanej siostry o jej niezaspokojonym popędzie seksualnym, kolejnej już próbie namówienia przez przygarniętą z rąk sutenerów niedoszłą prostytutkę panicza do odbycia z nią seksu, dodatkowo zastraszanie w celu zmuszenia do poligamii, a raczej do rozszerzenia kręgu partnerek do przygodnego współżycia, straszenie głównego bohatera brutalnym gwałtem z rąk, wróć, z macicy… chociaż w sumie z rąk pewnie też (niedoszła prostytutka nie doprecyzowała formy dokonania gwałtu na paniczu) jego pokojówki.
  Nie wiem czy oglądam anime o docelowo wykonaniu zlecenia zabójstwa na bohaterze, który zamierza zniszczyć świat, czy niedorobiony hentai bez właściwych dla tego gatunku działań prowadzących do i kończących się często niejednym aktem seksualnym, stosunkiem płciowym czy inaczej mówiąc zbliżeniem, nie zawsze normatywnym, nie zawsze człowieka z nieludzkim partnerem, nie zawsze dobrowolnym, nie zawsze legalnym i nie rzadko z nieletnimi.

 2. hikanrobibankai pisze:

  jakim cudem ta Tarte ma 14 czy tam 15 lat i ma większe cyce niż matka Lugha

 3. hikanrobibankai pisze:

  +1

 4. Hitman pisze:

  No ta bo będą lecieć na pałe, zamiast rozwijać relację między bohaterami xD

 5. DepressedSeeker pisze:

  Za dużo wątków miłosnych, a za mało akcji i wątku zabicia bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *