Stranger: Mukou Hadan Movie

Movie Sub Dodano w dniu 9 czerwca, 2020 · ? views · Dodane przez Cockateel · anime Stranger: Mukou Hadan
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Stranger: Mukou Hadan Movie online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Stranger: Mukou Hadan pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: KURUOSHII ANIME

Discord Desu-Online.pl

Stranger: Mukou Hadan

ストレンヂア -無皇刃譚-
Ocena 8.34
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2007 Czas trwania: 1 hr. 43 min. Typ: Film
Stare przysłowie powiada "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie", a dodając iż owym mieczem jest katana możemy bezsprzecznie spodziewać się dobrego kina akcji w klimacie samurajów. Miecz Nieznajomego nie posiada skomplikowanej fabuły, co nie oznacza, że oglądając go będziemy się nudzić. Akcja filmu rozgrywa się w epoce Sengoku na terenie dawnej Japonii. Tajemnicza chińska organizacja ściga młodego chłopca, początkowo przyczyny pościgu są nieznane. Z czasem okazuje się, iż mały Kotarou ma być składnikiem eliksiru wiecznej młodości dla podstarzałego cesarza. Uciekinier przypadkowo na swojej drodze napotyka bezimiennego samuraja, który ratuje mu życie odpierając niespodziewany atak wrogich siepaczy. Nanashi (bezimienny) za namową chłopca, zgadza się pracować jako jego ochroniarz. Początkowe relacje między głównymi bohaterami nie zapowiadają wielkiej znajomości, jednak samuraj okazuje się być dobrym towarzyszem podróży i prawdziwym przyjacielem, na którego zawsze można liczyć. Życie uciekiniera to nie sielanka, przeciwnicy okazują się silniejsi niż można się spodziewać. Luo-Lang znany nam jako Rarou (próbkę swoich zdolności prezentuje nam już na samym początku filmu w starciu z bandytami), poszukując godnego siebie przeciwnika dąży do pojedynku z Nanashi. Jaki będzie wynik tej śmiertelnej walki? Bezimienny będzie zdolny chronić chłopca? Czy może polegnie i szalone aspiracje cesarza zostaną osiągnięte?
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

 1. Lycan pisze:

  Dobre dynamiczne anime, pełne zwrotów akcji. Podoba mi się, że faktycznie chiński również pojawia się w dialogach.

 2. Hahahhashirama pisze:

  Nie no tytuł mega 😀 8/10

 3. pysia pisze:

  Bardzo mi się podobało. Było realistyczne, ale nie takie przesadne. Brud, znój, rozpacz… wszyscy to znamy z każdej opowieści o samurajach. Tutaj mamy interesujący wątek w czasach, kiedy kontakty Chińsko-Japońskie były bardzo zażyłe, co znaczyło tyle, że Chińczykom wolno było wszystko w Japonii…
  No i.
  Shiba.
  Bez wątpienia pies jest tu najważniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *