Takt Op. Destiny Odcinek 2

TV Sub Dodano w dniu 13 października, 2021 · ? views · Dodane przez DeathClaw · anime Takt Op. Destiny
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Takt Op. Destiny Odcinek 2 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Takt Op. Destiny pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: FrixySubs

Discord Desu-Online.pl

Takt Op. Destiny

takt op.Destiny
Ocena 0.0
Status: Emitowany Studio: , Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV
Na świat spadł czarny meteoryt i od tamtej pory wszystko się zmieniło. Meteoryt wytworzył potwory zwane D2, które zaczęły szaleć. D2 bardzo szybko zakazały wszelkiej muzyki, która była jedyną rzeczą będącą w stanie je przezwyciężyć. Jednakże byli ludzie, którzy oparli się potworom. To młode kobiety, które dzierżą moc muzyki, „Musicart”, które są prowadzone przez Dyrygentów. Akcja anime rozgrywa się w 2047 roku w Ameryce, która popadła w ruinę przez D2. Takt, dyrygent, współpracuje z „Musicart” o imieniu Unmei. Ich celem jest podróż do Nowego Jorku.

Pozostałe Odcinki

Takt Op. Destiny Odcinek 1

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 2 tygodnie temu

Takt Op. Destiny Odcinek 3

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 4 dni temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. Mam Mętlik W Głowie pisze:

    Jak z zapowiedzi nie dawałem temu wielkich szans tak po 2 odcinku jest naprawdę zaje*iście. Anime wykonane naprawdę starannie, animacja płynna, grafika przyjemna dla oka łącząca się z bajeczną muzyką. Obawy nadal mam co do motywu, którym jest (chyba) pokonywanie przeszkód za pomocą muzyki. Pomysł brzmi zbyt baśniowo i głupio ale takie drzewa mogą dać najsoczystrze owoce. (I taki mały plusik za akcję w USA. Jakoś tego kraju klimaty w połączeniu z Anime japońskim mnie kupują).

  2. limonkaa pisze:

    dosłownie

  3. JCK pisze:

    To Anime jest tak dobre, że odcinek zleciał nie wiadomo kiedy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *