Tokyo 24-ku Odcinek 1

TV Sub Dodano w dniu 13 stycznia, 2022 · ? views · Dodane przez DeathClaw · anime Tokyo 24-ku
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Tokyo 24-ku Odcinek 1 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Tokyo 24-ku pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy przygotowała grupa: FrixySubs

Discord Desu-Online.pl

Tokyo 24-ku

Tokyo 24th Ward, Tokyo Twenty Fourth Ward
Ocena 7.17
Status: Emitowany Studio: Rok produkcji: 2022 Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Napisy: FrixySubs Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Sztuczna wyspa w Zatoce Tokijskiej — specjalny okręg dalekiego wschodu, powszechnie znana jako 24. dzielnica. Przyjaciele z dzieciństwa, Ran, Kouki i Shuuta, którzy się tam urodzili i wychowali, mają różne zainteresowania i osobowości, ale zawsze spędzają czas razem. Jednak ich relacja zmienia się drastycznie po pewnym incydencie. W pierwszą rocznicę tego wydarzenia, trzej przyjaciele spotykają się ponownie, a ich telefony zaczynają dzwonić jednocześnie. Telefon jest od rzekomo zmarłego przyjaciela, wzywającego ich do „wybrania przyszłości”. Cała trójka będzie próbowała chronić swoją ukochaną 24. dzielnicę i przyszłość jej mieszkańców na swój własny sposób.

Pozostałe Odcinki

Tokyo 24-ku Odcinek 2

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 5 dni temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *