Vampire Hunter D (2000)

Movie Sub Dodano w dniu 1 listopada, 2021 · ? views · Dodane przez Vorzech · anime Vampire Hunter D (2000)
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Vampire Hunter D (2000) online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Vampire Hunter D (2000) pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: Animesub.info

Discord Desu-Online.pl

Vampire Hunter D (2000)

Vampire Hunter D: Bloodlust, Vampire Hunter D (2001), Vampire Hunter D Movie, バンパイアハンターD
Ocena 7.89
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2000 Czas trwania: 1 hr. 42 min. Typ: Film Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
W odległej przyszłości, gdzie fantazja miesza się z przeszłością, żyją wampiry oraz ich łowcy, którzy dla pieniędzy są w stanie przeciwstawić się samemu diabłu. W takich warunkach żyje pół człowiek, pół wampir - łowca D. Jest najlepszy w tym, co robi. Otrzymuje zlecenie odnalezienia żywej lub martwej Charlotty porwanej przez wampira imieniem Meier. Ma w tym zadaniu konkurencję w postaci rodziny Markusów, zdolnych łowców wampirów opierających się na zaawansowanej technice, a nie jak D na walce tradycyjnej. Odnalezienie i pokonanie Meiera nie jest łatwym zadaniem, ponieważ na łowców czyhają różne baśniowe stwory gotowe dla samej przyjemności ich zabić. Czy konkurencja i wspólni wrogowie będą w stanie przeszkodzić D w realizacji planu i zdobyciu wielkiej nagrody?
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

  1. Altair pisze:

    Naprawdę świetny, jakość 1080p luksus, ale dźwięk, coś mocno z głosami nie tak :/ wielka szkoda no ale cóż, to akcja, nie gadają za wiele da się przeżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *