Ocena 7.25
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 5 osób

Canaan

Canaan online pl, Canaan z polskimi napisami, anime Canaan na desu-online.pl
Canaan, 428: Fuusa Sareta Shibuya de Tokubetsu-hen, 428: Fuusasareta Shibuya de Special Chapter, 428 the animation, CANAAN
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2009 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Vorzech Dodano: Zaktualizowano:
Anime Canaan do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Canaan

Cannan jest młodą dziewczyną wyszkoloną po to by zabijać, by stać się doskonałym żołnierzem i najemnikiem. Nie została wybrana do tej roli przypadkowo, otóż w wyniku pewnych wydarzeń, Cannan zdobywa umiejętność, która pozwala jej stać się maszyną do zabijania. Swoje wyszkolenie i swoją moc wykorzystuje w celu zemsty na pewnej kobiecie.
W pewnym momencie swojej drogi życiowej, dziewczyna spotyka Marię i zaprzyjaźnia się z nią, niestety los oddzielił bohaterki. Po kilku latach Maria została reporterką. Dołączając do starszego kolegi z pracy, dziewczyna ma nadzieję natrafić na trop swojej przyjaciółki. Tak trafia na festiwal w Szanghaju, na którym dzieją się dziwne rzeczy, które zapoczątkują tajemniczy spisek terrorystycznej grupy Żmij.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl