Ocena 8.34
Trailer
Obserwuj

K-On! Movie

K-On! Movie online pl, K-On! Movie z polskimi napisami, anime K-On! Movie na desu-online.pl
K-ON! The Movie, Eiga K-On!, Keion Movie, 映画 けいおん!
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 1 hr. 50 min. Typ: Film Odcinki: 1 Napisy: Syriusz15 Dyrektor: Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Anime K-On! Movie do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime K-On! Movie

Koniec roku za pasem, lekcje coraz bardziej się ciągną i już niebawem nadejdzie czas rozstań. Yui, Ritsu, Mugi i Mio za parę dni opuszczą liceum i zostawią muzyczny klub w spadku Azusie. Jej i tylko jej, dlatego tak trudno będzie rozstać się z młodszą koleżanką, która zostanie sama w pustej klasie. Na szczęście obyło się bez zbędnych dramatów, a dziewczyny zamiast ryczeć po kątach, zastanawiają się nad prezentem dla przyjaciółki. Ale co można jej dać, skoro to one są dla niej najważniejsze?

A gdyby tak zostać jeszcze rok w szkole? Spełniłby się wtedy największy koszmar Azusy, czyli kolejne miesiące niańczenia starszej siostry Ui. W tym czasie inne kluby organizują kilkudniowe wyjazdy dla członkiń, a HTT nie chce być gorszy i też ma chrapkę na pozwiedzanie świata. Gorące źródła, Dubaj, Europa czy może Londyn? Wybór nie jest łatwy, a przekupstwo i fałszowanie wyników czyha na każdym kroku. Największym jednak problemem w podjęciu decyzji może okazać się szokujący fakt, iż stolica Wielkiej Brytanii leży w Europie…

[Opis: Tanuki-Anime]

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl