Ocena 6.44
Trailer
Obserwuj

Maken-Ki!

Maken-Ki! online pl, Maken-Ki! z polskimi napisami, anime Maken-Ki! na desu-online.pl
Maken-Ki! Battling Venus
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Maken-Ki! do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Maken-Ki!

Takeru Ohyama to normalny, choć trochę zboczony chłopak, który został przyjęty i właśnie uczęszcza do szkoły, która, ku jego niewiedzy, okazuje się placówką, gdzie uczniowie walczą między sobą używając magii. Pierwszego dnia, po trzyletniej rozłące, spotyka ponownie: Haruko Amaye, przyjaciółkę z dzieciństwa, Inaho Kushiye, dziewczynę twierdzącą, że jest jego narzeczoną oraz Kodame Himegami, blondynkę próbującą go zabić. Bohater dość szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest zbytnio lubiany. Dociera także do niego informacja o specjalnych magicznych zdolnościach, czy magicznej broni zwanej Maken używanej przez wszystkich uczniów… z której on, jak się okazuje, nie jest w stanie korzystać. Co ma w takim razie zrobić, skoro wygląda na to, że wszyscy w tym miejscu pojedynkują się między sobą, by dać popis swych umiejętności, on zaś nie posiada nic, czym mógłby się pochwalić?

Komentarze

 1. kacper pisze:

  wiesz że jest drugi sezon tylko że nie po polsku ?

  1. DeathClaw pisze:

   Drugi i trzeci sezon mają tłumaczenia, napisy do odcinków można znaleźć na AnimeSub.info. Niestety autor nie wyraził zgody na wykorzystanie napisów do reszty sezonów, dał tylko na pierwszy sezon. Ogólnie na naszej stronie zbyt szybko tego nie ujrzycie.
   Pozdrawiam 🙂

 2. Anonim pisze:

  Jest szansa że Ova jak i sezon 2 pojawią się w niedalekiej przyszłości??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl