Ocena 5.92
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 85 osób

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus online pl, Scarlet Nexus z polskimi napisami, anime Scarlet Nexus na desu-online.pl
Scarlet Nexus, SCARLET NEXUS
Status: Emitowany Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Anime Scarlet Nexus do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Scarlet Nexus

W 2020 roku kalendarza słonecznego świat zostaje zaatakowany przez obce organizmy zwane “Others”. Aby stawić czoła nowemu zagrożeniu zostaje utworzona specjalna jednostka elitarna, OSF — Other Suppression Force. Yuito Sumeragi, szlachecko urodzony psychokinetyk, bezpośredni potomek założycieli Nowej Himkuki, podziwia ową grupę po tym, jak zostaje przez nią uratowany w dzieciństwie i przez kilka lat ciężko pracuje, szlifując swoje zdolności, aby móc dołączyć do jednostki. W tym samym czasie cudowna Kasane, adoptowana przez rodzinę Randallów, ze względu na swoje niebywałe zdolności psychokinetyczne zostaje od razu przyjęta do oddziału szkoleniowego OSF, gdzie kończy uczelnię z najlepszymi wynikami. Miewa jednak dziwne sny, które wplączą ją i Yuito w nieunikniony los.

Komentarze

 1. Piter pisze:

  Ok, teraz obejrzałem już 13 odcinków, jeden po drugim. Muszę przyznać, że o ile początek był strasznie chaotyczny i niezrozumiały o tyle teraz wszystko się ułożyło w całość, jest spójne i ciekawe. Także na początku źle oceniłem serię. Przyznaję, nie jest wcale taka zła.

 2. Piter pisze:

  Obejrzałem na razie 4 odcinki, ale zachwycony to ja nie jestem. Pokręcona fabuła, za dużo wątków na raz, za dużo intryg od samego początku. Potwory “inni” wyglądają jak chodzące doniczki. Z braku laku obejrzę kolejne odcinki. Wysokiej oceny to anime ode mnie nie dostanie.

 3. Vixani pisze:

  Polecam zagrać w gre jest lepsze 😉

 4. Renee_Chan pisze:

  Zaczyna się bardzo dobrze ale zobaczymy czy utrzymają poziom 😉

 5. TECHUŚ pisze:

  Anime zarombiste polecam czekam na kolejne odc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl