Scarlet Nexus Odcinek 2

TV Sub Dodano w dniu 10 lipca, 2021 · ? views · Dodane przez DeathClaw · anime Scarlet Nexus
UWAGA!
ZMIENILIŚMY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
NOWY NUMER W ZAKŁADCE WSPARCIE
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Scarlet Nexus Odcinek 2 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Scarlet Nexus pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na desu-online.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy przygotowała grupa: FrixySubs

Discord Desu-Online.pl

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus, SCARLET NEXUS
Ocena 5.67
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
W 2020 roku kalendarza słonecznego świat zostaje zaatakowany przez obce organizmy zwane “Others”. Aby stawić czoła nowemu zagrożeniu zostaje utworzona specjalna jednostka elitarna, OSF — Other Suppression Force. Yuito Sumeragi, szlachecko urodzony psychokinetyk, bezpośredni potomek założycieli Nowej Himkuki, podziwia ową grupę po tym, jak zostaje przez nią uratowany w dzieciństwie i przez kilka lat ciężko pracuje, szlifując swoje zdolności, aby móc dołączyć do jednostki. W tym samym czasie cudowna Kasane, adoptowana przez rodzinę Randallów, ze względu na swoje niebywałe zdolności psychokinetyczne zostaje od razu przyjęta do oddziału szkoleniowego OSF, gdzie kończy uczelnię z najlepszymi wynikami. Miewa jednak dziwne sny, które wplączą ją i Yuito w nieunikniony los.

Pozostałe Odcinki

Scarlet Nexus Odcinek 1

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 7 miesięcy temu

Scarlet Nexus Odcinek 3

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 6 miesięcy temu
Fanpage Desu-Online.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *