Ocena 6.69
Obserwuj

Smile Precure!

Smile Precure! online pl, Smile Precure! z polskimi napisami, anime Smile Precure! na desu-online.pl
Glitter Force, Smile Pretty Cure!, スマイルプリキュア
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 48 Dodane przez: gam24 Dodano: Zaktualizowano:
Anime Smile Precure! do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Smile Precure!

Dla nastoletniej Miyuki Hoshizory, bajki to świat cudownych spotkań i szczęśliwych zakończeń. Zainspirowana miłością do tych opowieści, Miyuki każdego dnia poszukuje szczęścia. Spóźniając się pierwszego dnia do szkoły, Miyuki spotyka Candy – tajemniczą wróżkę ze świata baśni, Märchenland. Jednak kiedy Candy znika tak szybko, jak się pojawiła, Miyuki jest przekonana, że spotkanie było tylko snem.

Po pierwszym dniu pełnym wrażeń, Miyuki znajduje w szkole tajemniczą bibliotekę. Podczas przeczesywania półek z książkami, zostaje przeniesiona obok Candy, która twierdzi, że szuka tak zwanych legendarnych wojowników Precure. Kiedy zostaje zmuszona do ochrony szczęścia Candy i wszystkich innych, Miyuki przemienia się w “Cure Happy”, jedną z wojowniczek Precure! Jako Cure Happy, Miyuki ma teraz za zadanie odnaleźć innych legendarnych wojowników i ochronić świat przed zniszczeniem, jednocześnie odkrywając swoje własne szczęśliwe zakończenie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl