Ocena 7.35
Trailer
Obserwuj
Obserwowane przez 10 osób

Sword Art Online

Sword Art Online online pl, Sword Art Online z polskimi napisami, anime Sword Art Online na desu-online.pl
ソードアート・オンライン
Status: Zakończony Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Touma Dodano: Zaktualizowano:
Anime Sword Art Online do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na desu-online.pl

Opis Anime Sword Art Online

Mamy rok 2022 – Kazuto Kirigaya, uczeń gimnazjum jest znudzony prozą swojego codziennego życia. Właśnie wprowadzono na rynek innowacyjną technologię NerveGear, która pozwoli mu się przenieść całkowicie w świat swojej ulubionej rozrywki. To urządzenie służące do transportowania bodźców wysyłanych przez mózg do pierwszej tego typu wirtualnej gry, Sword Art Online. Aby bez wytchnienia oddać się podróży do świata przedstawionego, Kazuto Kirigaya kupił jedną z dziesięciu tysięcy kopii SAO tuż po premierze.
Zaraz po pierwszym zalogowaniu do gry wszyscy gracze pojawiają się na wielkim placu, gdzie wita ich administrator gry, a także jej twórca – Kayaba Akihiko. Informuje graczy między innymi o tym, że z gry nie można się wylogować i, że to nie jest żaden błąd. Dodaje również, że jeśli ktoś umrze podczas trwania gry to zginie również w świecie realnym. Jedynym uwolnieniem się jest ukończenie stu pięter latającego zamku – Aincrad. Kirito (taką nazwę przybiera Kazuto) postanawia przejść grę jako samotny wojownik. W drodze na szczyt w pojedynkę walczy z potworami i bossami oraz pokonuje wszystkie przeciwności losu. W końcu jednak zostaje zmuszony przez Asunę, mistrzynię rapiera, do zawiązania z nią drużyny. To spotkanie okaże się brzemienne w skutki i wciągnie Kirito w wir nieprzewidzianych zdarzeń.

Komentarze

 1. Fan_Anime pisze:

  super anime oglądam już 3 raz i nadal sie nie nudzi

 2. Mam Mętlik W Głowie pisze:

  Podzielę ten sezon na 2 części. Pierwsza to fajniejsza i daje 8/10 a druga takie 6/10. Ogólnie fajne anime i można powiedzieć, że jest to już taki klasyk. Zaletą (chyba największą) tego anime jest to, że potrafi wciągnąć. Świat ciekawie zrobiony, fabuła trochę pogmatwana ale przez to chcę się ją poznawać. Zaczynasz pierwszy odcinek patrzysz na zegarek a tu boom już 4h minęły. Co do wad to powiedziałbym, że są to postacie (nie wszystkie oczywiście). Niektóre moim zdaniem dostały za mało czasu antenowego. Czuć w nich potencjał, który nie został wykorzystany. Inne natomiast kompletnie nic nie znaczą bądź nic nie wprowadzają a skupia się na nich uwaga. Lecę zabrać się za następny sezon 🙂

 3. Asuna pisze:

  Koleżanka poleciła mi to anime
  Bardzo się wciągnęłam
  Zaczęłam wczoraj jestem już na 20 odcinku
  Bardzo fajnr

 4. Vartexpol1 pisze:

  wiele osób mi to polecało, więc zacząłem oglądać, fajne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fanpage Desu-Online.pl